Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik manapság a legkeresette...

Melyik manapság a legkeresettebb nyelv magyarországon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Magyarországon melyik programnyelvre van a legnagyobb igény? Nem tudom eldönteni, hogy melyikbe lenne érdemes belekezdeni. Most érettségiztem egy SZKI-ból ahol két év C# volt a prog tanulás, valamint érintőlegesen php. Melyik lenne a legjobb választás, ha a mai magyar keresletet nézzük? Illetve, mi lehet keresett a jövőben? Előre is köszönöm.

2016. jún. 22. 07:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod a c#-ot akkor logikus lenne megtanulni a java-t, mert pár nap alatt megvan
2016. jún. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Angol
2016. jún. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

C#,JAVA meg ugye azért a C++.

Webre ott a PHP,JQ,JS.

2016. jún. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Piert ***** válasza:
Ez elég sokrétű. Ha nagyon leegyszerűsítjük, valóban nem rossz választás a Java, C#, ezeket webre is nagyon jól lehet használni ( spring, asp), de emellé mindenképp érdemes C++ tudást is magadra szedni, ha desktop irányban kívánsz elmozdulni. Ha a webes rész érdekel, még érdemes ezek mellé javascript ( plusz hozzá egy csomó api), php, css. Hirtelen ez jutott eszembe.
2016. jún. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szóval, vehetem úgy, hogy ha már c#-al kezdtem akkor folytassam is azt?

2016. jún. 22. 11:29
 6/8 anonim ***** válasza:
El kellene döntened,mire akarsz fejleszteni. Ez a legfontosabb kérdés,a specializáció.
2016. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez a gond, hogy erre a kérdésre nem tudok egyértelmű választ adni. Mert uyge mindenkinek a zsebében ott van a mobilja ami android/java, viszont nagy valószínűséggel van a közelében egy Windows platformot használó szerkezet is.
2016. jún. 22. 11:34
 8/8 anonim ***** válasza:

A kérdés az hogy olyan platformra akarsz fejleszteni ami tömeg platform (JAVA-MOBIL). Emellett azért hozzá kell tenni hogy azért az asztali gépek sem szorultak annyira háttérbe,gondolj csak a munkahelyekre,iskolákra.


Ha eddig C# volt

ASP.NET

ASP.NET MVC

WinForms,WPF,WCF

és társai - Ott van Win phone-ra is a lehetőség.

Plusz már van már kereszt fordítása C# mobilról -> Androidra és IOS-re is.


Nézz utána a Xamarinnak.

Sok sikert.

2016. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!