Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Epam junior programba (java...

Epam junior programba (java nyelv) mennyire nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 28. 22:49
 1/8 anonim válasza:
100%
Meg lehet csinálni. Ha prog 1, prog 2 egyetemen megvolt, van valami ismereted adatbázisokról és webes technológiákról, + megy az angol is, akkor be lehet jutni.
2016. jún. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Minek ehhez egyetem? Ismerek több olyan embert is aki saját maga tanulta meg a java nyelvet profi szinten és most külföldön sz...rá keresik magukat.
2016. júl. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
#2-nek: nem kell hozzá egyetem, de próbáltam valami viszonyítási alapot megadni. Az mégsem mond sokat hogy "tudjon programozni".
2016. júl. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyen oda a felvételi?
2016. júl. 8. 14:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ide akarsz jönni? :) Ha nem vagy fogalmatlan, és angolul is el tudsz gagyogni, akkor elméletileg nem kéne, hogy gond legyen a dolog.
2016. aug. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Szerintem már boldog-boldogtalant felvesznek...
2016. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 ott a pont :D
2016. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom hogy elég nehéz bekerülni. Az arány hogy kb. 5-7 emberből vesznek fel egyet. Viszont a felvételiztetés korrekt. Ezen a színten nem azt nézik hogy mennyire ismered a java-t, hanem az érdekli őket hogy tudsz-e programozni és alapvetően jók-e a képességeid. Ha igen akkor megtanítják amire szükséged van. A papírt tényleg nem nézik.
2017. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!