Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mestintből kellene segítség!...

Mestintből kellene segítség! Valaki nekem linkelne vagy ide másolna/írna mélységi/szélességi kereséses valamilyen implementációját?

Figyelt kérdés

Ha valaki misszionáriusok és kannibálok vagy a féltékeny férjek implementációját tudná nekem megadni az lenne a legjobb, mert ezekkel oldottunk meg példát az órákon de csak elméletben és szeretném ezeket látni a gyakorlatban is ha lehetséges de nem találtam sehol se ezeket. Kérem aki tud segítsen!


Ha valaki mégis tud akkor C-ben vagy Javában ha tudja.


Nagyon megköszönném!



#programozás #Java #mélységi keresés #szélességi keresés #misszionáriusok és kannibálok #hűtlen férjek
2016. jún. 30. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Mesterséges intelligenciát hallgatsz és nem tudsz írni egy szélességi keresést? Úristen, az milyen egyetem?
2016. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen az egyetem hibája, hogy a diákok java része totál életképtelen.
2016. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok programozó! Csak kötelező nekünk ilyet is tanulni
2016. jún. 30. 21:58
 4/8 A kérdező kommentje:
Inkább maradtatok volna szépen csöndben :) Nem kéne károgni, mert ha valaki egy kicsi segítséget kér valamihez akkor egyből le kell szólni? Honnan veszed h egyetem? Lehet hogy csak egyszerű iskola ahol ismerkedünk ilyenekkel és kíváncsi lettem volna többre mint amit kaptunk de gondolom annyira befásultak vagytok, hogy csak a beszólás megy. Szánalom ha ilyenek azok az emberek akik ilyeneket tanulnak és sajátítanak el mint ti. Sok helyen látok ilyen felfújt hólyagokat akik csak beszólni tudnak de valami hasznosat nyújtani azt már nem. Innen is látszik hogy mint "életképtelenek" azok akik ilyeneket írnak, mert nem képesek még egyszerű segítséget se nyújtani. Gondolom ha van gyereked és ha kérdez valamit akkor neki is azt mondod hogy Úristen mit (nem) tanulsz te? Látszik milyen életképtelen vagy!
2016. júl. 1. 03:21
 5/8 anonim ***** válasza:

DFS:

[link]

BFS:

[link]

2016. júl. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez pedig egy kész megoldás:

[link]

2016. júl. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Köszönjük a monológot. A kolléga hozzászólásából is látszik, hogy tele van ezzel az internet, csak használni kell a google-t.

Életképtelen lennék, mert nem engedem, hogy engem használj a google helyett? Lehet, de ez így is marad.

2016. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Aki meg nem akar segíteni azt nem is értem mit ír ide.
2016. júl. 2. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!