Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van rá valamilyen módszer,...

Van rá valamilyen módszer, hogy rávegyem a Visual Studio-t, hogy C++ kódban húzza alá zölddel a nem const változókat, amik csak deklarálásnál kaptak értéket?

Figyelt kérdés
Meg azokat is, amik csak egyszer kaptak értéket és nem a deklarálásnál.
2017. dec. 5. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

"a nem const változókat"


A miket?

2017. dec. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
C++-ban a konstans változókat const kulcsszóval jelölik. Ezeknek csak deklarációkor adhatsz értéket. De ide inkább választ várnék, nem további kérdéseket. Ha nem tudsz valamit írd ki te is kérdésbe, vagy keress rá!
2017. dec. 5. 14:09
 3/4 tabaki ***** válasza:

Jó, jó, de azért az „állandó változónak” van egy kis fából vaskarikás jellege, nem? Ne legyen igazam, de már-már úgy tűnik, mintha a fogalmak nem lennének egészen tiszták előtted.

Egyébként meg szerintem egy szerkesztőprogramnak nem tiszte számon tartani, hogy te hányszor adsz értéket egy változónak, valószínűleg nem is képes rá. Azt viszont legalább a fordító kijelzi, ha egy változót nem használsz fel, szerintem ez is rendes tőle...

2017. dec. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom van-e Resharper C++-ra, de C#-ban tud ilyet.
2017. dec. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!