Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet lefordítani egy...

Hogyan lehet lefordítani egy online játékot Pl: Smite?

Figyelt kérdés
A kérdésem valójában az lenne, hogy hol található(k) meg a Smite szöveges fájljai amiket le lehet fordítani. Én tudom mit kezdjek a Scriptel. Átnéztem szinte az összes mappáját a játéknak de nem tudom eldönteni, hogy én vagyok vak vagy ehhez egy külön program kéne? Ha valaki ebben hajlandó lenne segíteni több válasszal és még egy két kérdésre azt megköszönöm

2016. júl. 13. 15:10
 1/4 Piert ***** válasza:
Sehogy. Zárt forráskódú a legtöbb ilyen program így legfeljebb a binárisokat kapod meg.
2016. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 Attól, hogy zárt forráskódú még lehet hozzá fordítást készíteni (ahogy készítenek is egy halom játékhoz)

Ha viszont sehol nem találsz szövegfájlokat, akkor sajnos nem sokat tehetsz. Lehet, hogy bele van kódolva a futtatható állományba, lehet, hogy - minthogy szigorúan online játékról van szó - online kerülnek tárolásra (bár egyiket semt artom túl hatékony megoldásnak), vagy szimplán kódolva vannak eltárolva, és ezért nem leled.

2016. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ház ami azt illeti találtam elég sok szöveges fájlt:

C\Programfájlok(x86)\Hi-Rez Studios\HiRezGames\smite\Engine\Localization\ Itt olyan mappák vannak, hogy: CZE, DEU, HUN, FRA


Ebben a kérdésemben a mappában lévő jegyzettömbökből kimásoltam egy két szöveget: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas_..

2016. júl. 17. 10:15
 4/4 Csori96 ***** válasza:
Talán itt ( [link] ) nagyobb eséllyel kapsz segítséget.
2016. júl. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!