Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki szívesen csatlakozna hozzám, mint játékfejlesztő?

Figyelt kérdés
Tervem, hogy építsek egy csapatot, kialakítsunk egy baráti kört, és elkezdjünk programozni. Aki érdeklődik, írjon ide, de akár privát üzenetet is írhat.

2016. aug. 18. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Több részletet is elárulhattál volna. :)
2016. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 SimkoL ***** válasza:

Ne vedd 'nagyarcoskodásnak': egy párszor már megjártam az ilyen csapatokkal, mert kiderült, hogy egyiknek sincs köze a programozáshoz vagy legalább is minimális. Azért, hogy én másra dolgozzam és a tizedét sem érti....

A játékfejlesztés nem olyan egyszerű dolog, kész 'játékmotorral' tucat dolgokat lehet csak fejleszteni. Csak a saját programjaimhoz - nem játékok - egy rakás 'tanulmány' programot készítettem a tesztelés miatt - hang, kép... -.

Meséld el először mit tudsz, mihez értesz, mik az elképzeléseid.

2016. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
C++ programmal progaromozok. Nyílván nem vagyok még világi profi, de béna sem. Most jön meg az új gépem, ami elég erős, tehát így könnyebb lesz. Ezen kívűl animálni is szoktam.
2016. aug. 18. 17:16
 4/13 anonim ***** válasza:
Amíg szerinted a C++ program, addig elég fölösleges barmiről is beszélni.
2016. aug. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Miért lenne fölösleges?
2016. aug. 18. 17:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert nagyon kezdő vagy még bármilyen fejlesztéshez.
2016. aug. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja értem. Hát akkor majd később kezdem!
2016. aug. 18. 17:55
 8/13 SimkoL ***** válasza:
'Most jön meg az új gépem, ami elég erős, tehát így könnyebb lesz.' Ne a vasra támaszkodj, számíts, hanem a saját tudásodra.
2016. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Arra támaszkodom. Csak a mostani gépem már gyenge, sok program nem is fut el. Az újon meg el fog. Ezért írtam.
2016. aug. 18. 18:10
 10/13 SimkoL ***** válasza:
Intel P4 HT 3 GHz, 3 GB RAM, 512 MB VGA, Win7, ezen programozok :) [link] [link] az egyszerűbbek közül egy pár.
2016. aug. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!