Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy tanultátok meg a programo...

Hogy tanultátok meg a programozást? (C programról lenne itt szó)

Figyelt kérdés

Tudom, mindenki azt mondja,hogy gyakorlással, de mit tehetnék,ha nem találok sehol olyan oldalt, ahol úgymond egyszerű nyelven magyarázzák el a dolgokat, ha nem tudok programozni akkor nem is nagyon tudok mit gyakorolni. Egyszerűen nem értem, bár ismerem a kódokat. Tudtok olyan oldalt ajánlani ahol leírják egyszerűen a dolgokat, vagy videókat vagy valami segéd gyakorló lapokat?

De az is nagy segítség lenne,ha leírnátok Ti hogyan tanultatok meg C programba programozni.


Vagy ha esetleg lenne nektek C programban megírt emelt értségi feladatotok megoldva és privátba leírnám email címemet oda pedig elküldenétek, az is nagy segítség lenne...


SEGíTSÉÉÉG!!



2016. aug. 19. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Könyvek.
2016. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kicsit pontosabban? Milyen könyvek? Cím?
2016. aug. 19. 13:35
 3/6 anonim válasza:
54%

Könyvből én nem nagyon találtam semmit...

Jegyzet: [link]

2016. aug. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz ez már konkrétabb, tetszik :)
2016. aug. 19. 15:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Bauer C jegyzetét tudom ajánlani, ez magyarul van.
2016. aug. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. aug. 22. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!