Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van olyan területe a programoz...

Van olyan területe a programozásnak, fejlesztésnek, amihez kell egy idegennyelv magas szintű ismerete is?

Figyelt kérdés
2016. szept. 1. 19:38
 1/6 anonim válasza:
A programozásnak minden területe az Angolra épül. Ebből adódóan nagyon jól kell tudj angolul ahhoz, hogy ügyes programozó legyél.
2016. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de nem így gondoltam. Az angol alap, azon kívül gondoltam...
2016. szept. 1. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyilván a nyelvi dolgokra épülő alkalmazásokhoz nem árthat.
2016. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha külföldi piacra fejlesztesz, akkor jól tud jönni, mivel felmerülhet olyan szolgáltatással való együttműködési igény, amelynek csak angoltól való idegennyelven van dokumentációja.

(Nekünk volt, hogy belga piacra szánt appnál kellett holland és francia dokumentációkat bújni helyi szolgáltatásokkal való együttműködés biztosítása miatt).

2016. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyen dolgozol, ahol külföldi kollégákkal kell együtt dolgozni vagy külföldi ügyféllel kell tárgyalnod, akkor jól jöhet!
2016. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyelv az angolon kívül? Java, C++, C#, vagy ami éppen kell.

Angol középfok alatt viszont garantáltan nem lesz munkád.

2016. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!