Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi a szint amitől esély van...

Mi a szint amitől esély van android szoftverfejlesztői állásra?

Figyelt kérdés
3 éve tanulok C#-ot, illetve fél évet Java-t. Júliusban elkezdtem otthon tanulni magamnak Android Studio-val az androidot, de nem tudom mit kéne tudni ahhoz, hogy legyen értelme pályázni valamilyen állásra. (Udacity kurzusokat végzem) Esetleg egy linket vagy valami jó példát ha tudna szolgáltatni valaki arra, hogy mi az a szint amit el kéne érni, mielőtt érdemes jelentkezni egy munkára , az jó lenne. (C# ill. Java-t egyetemen tanultam, amit jelenleg is végzek :D)

2016. szept. 14. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy programozó diplomával meg önszorgalomból szerzett Android fejlesztői gyakorlattal már jó esélyed van szerintem, de vannak olyan egyetemek (pl NYE) ahol külön mobil fejlesztői szakirány is van.
2016. szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez konkrét helytől függ, de amit általában el szoktak várni, az az, hogy képes legyél az önálló munkavégzésre (beleértve a dokumentáció használatát), és ismerd a platform alapvető tulajdonságait, valamint a legelterjedtebb library-ket, és az olyan alapvető dolgokat, mint HTTP-n keresztül történő kommunikáció, JSON, XML, objektum-orientált programozás, SQL. Magyarán ha össze tudsz rakni egy egyszerűbb alkalmazást*, amely pl SQLite-ot használ adattárolásra, és kommunikál egy webszolgáltatással, valamint még a kódja sem kusza**, akkor junior pozíciókba lehet esélyed pályázni.


*: anélkül, hogy minden 5 percben tutorialokat vagy stackoverflow-t bújnál

**: értelmes változóneveket használsz (pl NEM editText1...editText10), betartod az MVP mintát és úgy általában az OOP alapelveket.

2016. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. szept. 16. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!