Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Vb. net automatikus kattintás?

Zsolt0005 kérdése:

Vb. net automatikus kattintás?

Figyelt kérdés

Megszeretném csinálni hogy ha rá kattolok a buttonra akkor kattint nekem annyit amit én beálítodtam neki.

Ugy van hogy ha van 1 start gomb ami elindit 1 timert.

A timer addig megy mig nem kattint le anyi db kattintást amit én beálítodtam neki pl. 10


Igy csinaltam de hibát ír ki :( :

Public Declare Auto Function SetCursorPos Lib "User32.dll" (ByVal X As Integer, ByVal Y As Integer) As Long

Public Declare Auto Function GetCursorPos Lib "User32.dll" (ByRef lpPoint As Point) As Long

Public Declare Sub mouse_event Lib "user32" Alias "mouse_event" (ByVal dwFlags As Long, ByVal dx As Long, ByVal dy As Long, ByVal cButtons As Long, ByVal dwExtraInfo As Long)

Public Const MOUSEEVENTF_LEFTDOWN = &H2 ' left button down

Public Const MOUSEEVENTF_LEFTUP = &H4 ' left button up

Public Const MOUSEEVENTF_MIDDLEDOWN = &H20 ' middle button down

Public Const MOUSEEVENTF_MIDDLEUP = &H40 ' middle button up

Public Const MOUSEEVENTF_RIGHTDOWN = &H8 ' right button down

Public Const MOUSEEVENTF_RIGHTUP = &H10 ' right button up


és ez van a timer ben amit elindít:

While clicks > 0

clicks -= 1

mouse_event(&H2, 0, 0, 0, 1)

mouse_event(&H4, 0, 0, 0, 1)

End While


Mi lehet a baj ? ez a hiba üzenet:

PInvoke függvény hívása kiegyensúlyozatlanná tette a vermet. Ennek oka az lehet, hogy a felügyelt PInvoke aláírás nem egyezik a nem felügyelt cél aláírásával. Ellenőrizze, hogy a hívási konvenció és a PInvoke aláírás paraméterei egyeznek-e a cél nem felügyelt aláírásával.


Köszi a segítséget előre is



#Autoclick #mouse click
2016. szept. 18. 11:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!