Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tudtok olyan IT cégeket ahol...

Tudtok olyan IT cégeket ahol tudnék dolgozni akár ingyen szakmai képzésért cserébe?

Figyelt kérdés
Középiskolába pascalt tanultam ami elég elavult s nem jutottam oda be ahova akartam s most egy elég gyatra informatika egyetemen vagyok ahol, hogy mondjam nem elég jó a képzés s szeretném képezni magam s gondoltam talán tudtok olyan cégeket ahol tudnám képezni magam ilyen téren.

2016. okt. 7. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
tegyél fel állás hirdetést, ha ingyen doglozól arra tuti lecsap pár cég, még ha nem is csinálsz neki semmit, akkor se veszít semmit. :-D
2016. okt. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hova tudnék ilyen hirdetést felrakni?
2016. okt. 7. 11:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Például a [link] oldalon.
2016. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Angolul tudsz?
2016. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kezdő szintén de azon vagyok, hogy ezt fejlesszem s hamarosan szeretnék beszerezni egy angol vizsgát is.
2016. okt. 7. 14:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, haver. Ma már csak az nem tanul meg programozni, aki nem akar. Ha mindig másoktól várod a segítséget (középiskola, egyetem), ebben a szakmában te nem fogsz érvényesülni. Ha hiszed, ha nem, minden ingyen és bérmentve elérhető ahhoz, hogy programozást tanulj. Könyvek, dokumentációk, videók, példák, fejlesztői eszközök.


Tegyük fel, hogy felmész a [link] oldalra. A Community változat (amely mindent tud, amit egy profi fejlesztőeszköznek tudnia kell) ingyenesen letölthető és korlátlanul használható tanulási és hobbi célra.

Aztán felmész a [link] oldalra, és hivatásos szakemberek, akik évek óta ezzel foglalkoznak, érthetően és világosan bevezetnek téged a programozásba. Ingyen, több órás videókkal.


Hogy ezt te miért nem csináltad eddig... Vagy lusta voltál, vagy nem is érdekel az egész. Merthogy géped van, interneted van, angolul valamilyen szinten tudsz...

2016. okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezekkel tisztàban vagyok a kioktatásod nélkül is de úgy gondoltam egy cégnél jobban megtudhatom mi, hogy müködik természetesen közben képzem magam de azért jól jönne a szakmai tapasztalat is s ezt neten nem fogomegtanulni csak ha élesbe teszem.
2016. okt. 7. 14:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, nekem ez úgy hangzik mintha azt kérdeznéd, hogy ugyan remeg a kezed, de nem engedne-e valaki a sok éve építgetett kártyavár közelébe, mert zavar hogy ügyetlen vagy és élesben szeretnél tanulni. Attól nem leszel jobb programozó hogy délelőttől délutánig nem az otthoni monitorod előtt ülsz, másban meg nem változna a dolog.
2016. okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Melyik az a gyenge egyetem?
2016. okt. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!