Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Közel a 30-hoz a programozásba...

Közel a 30-hoz a programozásba belekóstolni már nincs túl sok értelme?

Figyelt kérdés

Nagy valószinűséggel maradandót nem fogok alkotni,ha nem vagyok egy igazi őstehetség?

Ha a középiskolai oktatás rendszerében csak átlagos szintet értem el matematikából,akkor az jó indikátor,hogy mire is vagyok képes programozás terén?


2016. okt. 12. 21:53
 1/7 anonim válasza:
figyelj, most tedd fel ugyan ezt a kérdést a sakkozással kapcsolatban.ugye te se gondolod hogy sakkozni nem tanulhat meg az ember 30+felett? nem vagy elkésve még 50 évesen sem ajánlom neked a python programozási nyelvet kezdetnek, én is most kezdek el programozni és nekem bevált.
2016. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha érdekel és szívesen csinálod akkor mindegy hogy hány éves vagy. Menni fog
2016. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdekel? Akkor kezdd el. Mire vagy képes? Megtudod, ha kipróbálod magad.
2016. okt. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Haver, mégis mi maradandót akarsz alkotni informatikában? Akármilyen csodát írsz pár hónap mulva jön más egy jobb kóddal. Ha maradandót akarsz faragj szobrot...
2016. okt. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az akadálya, hogy kipróbáld? Minden, ami szükséges hozzá (könyv, fejlesztőeszköz) ingyenesen hozzáférhető az interneten. Géped és interneted van, szóval?
2016. okt. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Belekóstolni mindenképpen van értelme, különösen ha érdeklődsz is iránta.

Hogy profi, netán nagy név legyen belőled, ahhoz már tényleg késő van, de eredményeket azért érhetsz el ennyi idősen is.

A számítástechnika honi nagyjai sem kezdték sokkal korábban nálad. Jó, akad aki igen, de a legtöbben huszonéves korukban álltak bele. Ők ma már 50-60 évesek.

2016. okt. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Akármilyen csodát írsz pár hónap mulva jön más egy jobb kóddal. Ha maradandót akarsz faragj szobrot"


Na, na, naaa...


Dijkstra, Huffmann, stb.

2016. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!