Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért nem működik az fopen...

Miért nem működik az fopen függvénynél az a+ paraméter "megfordítani"?

Figyelt kérdés

Az a+ paraméter egy akármilyen szöveges (html, php, txt) fájl végéhez csatol egy megadott szöveget. Nekem azt mondják, hogy a w+ az ellentettje, az az elejéhez fűzi hozzá, de nekem nem így működik, és a dokumentációban se ez szerepel.



[link]


'w+' Open for reading and writing; place the file pointer at the beginning of the file and truncate the file to zero length. If the file does not exist, attempt to create it.


"place the file pointer at the beginning of the file and truncate the file to zero length."


A fájl mutatót a fájl elejére helyezi, és levágja a fájlt nulla hosszúságúra.


Nekem viszont ez a legutóbbi funkció káros. Hogy tudom az a+ paraméter ellenkezőjét csinálni? Az elejére akarom rakni a szöveget úgy, hogy ne vágja le a többi részt.



#fopen #w+
2016. okt. 15. 11:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát akkor meg szenvedj vele.

Így sose lesz ebből értelmes megoldás.

2016. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha magadnak csinálod, akkor is legalább egy XAMPP-ot tegyél fel, azt még konfigurálgatni se nagyon kell.
2016. okt. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Jólvan, tényleg megcsinálom adatbázisban oszt jónapot!
2016. okt. 16. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!