Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit csináljak? Hogyan töröljem?

Mit csináljak? Hogyan töröljem?

Figyelt kérdés
Csináltam egy vbs programot ami mappákat csinál, de olyasmit töröltem ki belöle, ami lekorlátozza mennyit csináljon és most tele van az asztal szöveges dokumentumokkal a fájlkezelőből nézve. De annyira belasítja a gépemet, hogy nem tudom őket kitörölni. Mit csináljak? Op.rendszer Windows 10

2016. okt. 21. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Lődd ki a scripted feladatkezelőből, aztán töröld a mappáidat pl parancssorból.
2016. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az a gond. Az nem megy. Nem teszi újra tele az asztalt, hanem létrehozott 350 000 szöveges dokumentumot és annyira belasította a gépet, hogy simán a fájlkezelőből nwm tudom kitörölni.
2016. okt. 21. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
hát írj a törlésre egy vbs programot!
2016. okt. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Abban tudnál segíteni? Még nemrég kezdtem evvel foglalkozni és ezt is neten olvastam, hogy kell.
2016. okt. 21. 22:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké valahogy sikerült az egész mappa tartalmát kitörölnöm cska így kevesebb ikon lett az asztalon.
2016. okt. 21. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!