Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Értelme junior Java fejlesztőo...

Értelme junior Java fejlesztőo képzésre jelentkezni, némi programozói háttérrel,40 éves kor felett?

Figyelt kérdés

Rólam van szó.

Gyerekkoromtól fogva tizenöt éven át (általános, középsuli, egyetem) programoztam, mind hobbiból mind tanulmányi keretek között. Főleg C++.

Aztán elváltak az útjaink, másból éltem, most viszont úgy érzem bele kellene vágnom a kódolásba, hátha lesz még belőlem normális ember... ;-)

Tanulni szeretek, bármit amire szükség van. Az angolom erős.

Van értelme Magyarországon ilyen életkorban programozói képzést elkezdeni (több hirdetés van mostanában 3-4 hónap intenzív ill. esti, ingyenes képzés esetében a végén relatíve alacsony fizetést adó állással) és mire számíthatok?


2016. okt. 23. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokan diszkriminálják már a negyveneseket is, de akkora a hiány, hogy előbb-utóbb valahová csak fel fognak venni. Különösen, ha jó vagy.
2016. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Igyekezni fogok.
2016. okt. 23. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!