Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van egy játék ötletem, de...

Van egy játék ötletem, de csak a grafikai részhez értek, az alábbiakat hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés

Az egész játék 360f videókból állna, a játékos semmivel se lépne interakcióba, csak a történetet tudna befolyásolni.


Az alábbi dolgokat szeretném megtudni:

-------------------------------------------

-Hogyan tudom megoldani, hogy mondjunk egy eseménynél megjelenjen egy kérdés, és a játékos válasza alapján induljon el a következő videó, amiben a megfelelő cselekmény lenne.

-------------------------------------------

-Hogyan tudom megoldani hogy mozogni lehessen egy ilyen videóban, mármint most játékról beszélünk, azaz a játékon belül.

-------------------------------------------

-Főmenü és egyebek?



Esetleg van valami engine amivel ezt megtudom valahogy oldani? Mivel csak a grafikai részhez értek, és 0 programozási tudásom van, érdekelne hogy ez mégis mennyire lenne nehéz kivitelezni? Elvileg nem lenne nehezebb egy visual novel programozásnál, elvégre ez is az, csak nem 2d hanem 3d.


Nincs programozó ismerősöm, aki értenek az ilyesmihez, azok is inkább a grafikai részben jók, fizetni nem tudok, és részesedést se tudok senkinek adni, mivel a játék FREE lenne.


Szóval ha nem tudom megoldani akkor marad a YouTube de az meg komplikált lenne, és elrontana az élményt.



2016. nov. 3. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szóval egy szöveges kalandjáték lenne, csak videókkal?
2016. nov. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lényegében igen, és ezért videókkal, hogy ne keljen kompromisszumot kötni a grafikái résznél.

És a történet főhőse amúgy is egy mozgásképtelen ember lenne, szóval nem is lenne szükség mozgásra.

Tudom hogy sok ilyen van, de azok nem interaktívak.

2016. nov. 3. 11:39
 3/5 anonim válasza:
Nem bonyolult, de ha nem rendelkezel semmilyen programozási ismeretekkel, akkor nem fogod megcsinálni soha. Ez nem a belépőszintje a programozásnak. Ha lenne időm, akkor segítenék ingyen, gyakorlás és tanulás céljából, de sajnos nincs.
2016. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát lényegében nekem is ez a gondom, az idő. Rajzolni, animálni tanulok, közben az angolt is magamra vállaltam miközben dolgoznom is kell. De ha nem olyan nehéz talán nekiállok majd egyedül, ha nem sikerül nem vesztek semmit, feltolom a YouTubera és kész :)
2016. nov. 3. 12:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Javascriptet javaslom, és a youtube javascript apiját.
2016. nov. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!