Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni olyan szinten a php programozást, hogy pénzt is tudjak keresni weboldalak készítésével?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

1 év alatt alapszinten elsajátíthatod, ha tényleg foglalkozol vele. beidegződnek a dolgok mit hol merre, stb.


utána illetve akár h aközben is kapsz megrendeléseket, feladatokat, akkor abból tanulhatsz.


nem mind1, hogy mennyi előképzettséged van. ha tudod mi az a C/C++, akkor sokkal egyszerűbb mintha fogalmad se lenne az egészről semmi.


mellesleg php mellé kell a HTML, css, javascript is. plusz mysql. különben szart se érsz. senkinek sem kell CSAK php programozó.


plusz nem árt ha értesz a linuxhoz alapjaiban.

2010. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
amúgy ami a fontos, az a referencia, anélkül nem kapsz komolyabb melókat.
2010. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tőled függ. Mennyire érdekel, mennyire van érzéked a programozáshoz. Mondjuk nem teljesen értem a kérdést.

Csak PHP programozót nem keresnek. Ha érdemi dolgokat akarsz csinálni akkor ugye a html, javascript, SQL stb...

2010. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 4 hónapja kezdtem a programozással foglalkozni, úgy hogy azt sem tudtam mi az. A html-el kezdtem amit 1 hónap alatt megtanultam, aztán jött a css ami kicsit több volt mint 1 hónap, és már a php -t tanulom. Php-vel addig jutottam hogy most már tudok csinálni alap dolgokat, include() stb.. dinamikus oldal felépítés, beléptető és regisztrációs rendszer, alap mysql használat. Létre tudok hozni adatbázist, táblákat, sorokat beszúrni, kiolvasni. Most épp egy admin felületet akarok csinálni, de mindig nehezen megy minden. Nagyon sokat kellene még tanulnom, de csak a netről tudok tanulni. Más munka lehetőségem nincs is. Ezért kérdeztem hogy kb: mennyi idő még amíg pénzt tudnék keresni vele. Sajnos a javascript ig még nem jutottam, de már azért abba is bele néztem. Remélem hamar elérek valami megfelelő szintre ;)
2010. ápr. 30. 21:45
 5/7 anonim ***** válasza:
ajánlom a PHP5 tanuljunk meg 24 óra alatt programozni című könyvet, sokat lehet belőle tanulni, habár a könyv ára megis látszik rajta....
2010. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Net -ről nem lehet valahonnan letölteni pdf be?
2010. máj. 2. 14:17
 7/7 anonim válasza:

Én is netről szedtem össze az anyagokat. Minden könyv, oktatóanyag ami magyar nyelvű megvan.

Ha még aktuális írj üzenetet.


Üdv.

2011. febr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!