Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki tud infót a yellow...

Valaki tud infót a yellow road junior fejlesztő képzésről? Mennyire hatásos? Mennyi a teljes tanfolyam költsége? Milyen típusú az oktatás (tantermi, távoktatás, hetenként van konzultáció)? Yellowroad.hu

Figyelt kérdés
Kérem, ne válaszoljanak olyanok akik csak annyit tudnak leírni, hogy: Próbáld ki, majd megtudod? Vagy csak annyit tudnak mondani, hogy: Ez a legjobb, nincs ennél jobb, stb..

2016. nov. 29. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Minden le van írva a weboldalon.


Tantermi oktatás, heti 4 nap.


Fizetned nem kell, mert úgy szól a szerződésed, hogy 1 vagy 2 évet egy adott cégnél kell dolgoznod a tanfolyam befejezése után. Ha sikeresen elvégzed a képzést, akkor a cég állta neked a költségeket.

Egyedül a vizsgáért kell fizetned, viszont annak meg visszakaphatod a felét, ha sikerül letenned.

2016. nov. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2016. nov. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem sikerült önállóan erre rákeresni gyk-n annak ellenére sem, hogy felajánlotta a találatot posztolás előtt, akkor inkább ne kergess ilyen délibábokat, hogy te + programozás egy mondatban.
2016. nov. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kösz az eddigi válaszokat...

Pont, erre számítottam, mert a weblapon nincs valós tájékoztatás, csak egy mese... Ami ha igaz lenne, mindeni programozó lenne.

2016. nov. 29. 12:12
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Én erre csak azt tudom mondani, hogy minden dolog, ami ahhoz kell, hogy programozást tanulj, ingyen elérhető, akár még magyarul is. Legyen szó tananyagról, tutorial videókról, példaprogramokról, Q&A weboldalakról, fejlesztőeszközökről, bármiről. A nagy buktatója ennek a programozás témának az, hogy ez a szakma nem való mindenkinek, mert kell hozzá egyfajta "különleges" gondolkodásmód és szemlélet. És ez vagy megvan neked, vagy nincs. De ezért nem kell kifizetned X pénzösszeget, csak le kell ülni a gép elé és kipróbálni magad, hogy menne-e, illetve érdemes-e vele foglalkoznod. Csak egy akadálya van a dolognak, mégpedig a lustaságod, hogy nem ülsz le elé és/vagy nem vagy hajlandó felkutatni ezeket az ingyenes anyagokat.
2016. nov. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Kedves utolsó, ez szerintem nem ilyen egyszerű. Ezzel az erővel mindenki lehet orvos is, hiszen az összes könyv elérhető, kis gyakorlás és mehet is.

Igenis kell egy jó tanár, hogy szépen, értelmesen kódolj. Ne csak ferceld össze az egészet. Kell egy jo oktató, aki megmutatja, mit kell tanulnod, hogy ne kelljen görcsölnöd az egésszel vagy tapasztalat nélkül válogatni az anyagot.

2017. jan. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
01-05 16:23 Előttem válaszoló. Igenis léteznek őstehetségek, akik képesek mindenféle segítség nélkül megtanulni az efféle dolgokat. Ha elég elszánt az ember és meg van benne a kellő kitartás menni fog az. Lehet, hogy egy másfajta gondolkodásmód szükséges ehhez, de ez tanulható - az előttem levő előtt szólónak szólt ez :D Aláírom, hogy egy hozzá értő tanárral könnyebb, de egyedül is lehetséges pont az internet miatt. Jó pár esetben van olyan, hogy profi az adott ember ebben a témában mégsem tanította senki mert egyszerűen őt ez érdekelte és meg is tanulta. Engem is érdekel, de most érettségi előtt nem valószínű, hogy ezzel fogok foglalkozni. Majd utána, amúgy is szeretem a gépeket, le tudnak kötni. A másik, hogy ki nem állhatom amikor ott van előttem az xy dolog és nem tudom miért és hogyan működik, ez úgy általánosságban bármire igaz. Hogy pl miért a bináris számrendszert használják az eszközök, hogyan készült az első digitális tartalom stb stb... Vagy pl hogyan működik az agyunk, az hogyan tárol el dolgokat és mi adja az értelmünket, miért nem lehet hozzáférni az agy tartalmához mint egy pendrive tartalmához, szóval még sorolhatnám.
2017. jan. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy hülyeség ez az egész ahogy van. Ülj le és mókolj valami fejlesztőkörnyezetben, az alapokat megtalálod a neten. Ha jól megy, akkor érdemes ilyen tanfolyamokba belevágni.
2017. febr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hétfőtől csütörtökig tantermi oktatás, pénteken csoportos vagy egyéni (ez hétről hétre változik) projektmunka, amelyen nem kötelező, de ajánlott a személyes jelenlét.

Reggel 9-től délután 5-ig vagyunk bent.

Nem tudom, mit értesz hatásosság alatt. Nekünk azt tanítják meg, amit a partnercégek elvárnak, így nekik biztosan meg fogunk felelni -> el fogunk tudni helyezkedni. Már csak azért is, mert az egész képzés célja az, hogy munkaerőt adjanak el.


üdv: a második turnus egyik hallgatója

2017. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!