Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egyedi számítógépes játékötlet...

Egyedi számítógépes játékötleteimmel szeretnék weboldat nyitni. Hol találok olyan vállalkozást, vagy vállalkozó programozót, aki ebben közreműködne?

Figyelt kérdés
A játékok elkészítéséhez programozó szakember segítségére lenne szükségem, de fizetni nem tudok. Ezért társulási lehetőséget van módomban felajánlani.

2016. dec. 13. 14:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Vagyis más adná bele a tudást, pénzt és munkát, te meg lósz.rt se csinálsz csak felmarkolod a haszon felét. Álmodozni szabad...
2016. dec. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Többnyire sehol. Miért valósítaná meg bárki ingyen a te álmodat? A legtöbben egy hétvégét nem ölnének bele, nem hogy hosszú időt.
2016. dec. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
60%
Első lépésként szerezz pénzt. Vegyél fel hitelt: ha össze tudsz állítani egy meggyőző üzleti tervet, tervezett kiadásokkal (programozók munkabére, mennyi idő alatt lesz kész, eszköz és irodabérlés, szerver bérlés, promóció), bevételekkel (mennyibe kerül, hasonló játékok mekkorát kaszáltak, miben lesz ez jobb, vagy pay as you play model?) Apukádék biztosan szívesen beadják fedezetként a pecót. Majd, ha megvan a pénz, felbérelsz programozókat és megvalósítod a projectet. Persze kell egy rendes program tervező, aki a nagyléptékű tervezésben segít és nemcsak a kódoláshoz ért, kell valaki aki grafikai vonalat viszi, valaki a zenét, és persze kell ember a promódióra, és aki az anyagi részét intézi... elég ramaty, ha ezek közül te egyiket se tudod csinálni.
2016. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
60%

Az ötlet nem sokat ér, mert azt a legkönnyebb ellopni.

Tanulj meg programozni és csináld meg magad.

2016. dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

Nézd, én tisztában vagyok vele, hogy az információ hatalom, és az innovatív ötletek vezetnek a gyors gazdagodáshoz, de egy kicsit sokat gondolsz ebbe bele :D

Ha nem értesz semmihez, ami az ötleted megvalósításához kell, akkor egy dologgal szállhatsz be a munkába - pénzzel. Sok, sok pénzzel. Van egy tippem, hogy az neked nincs.

2016. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Első válaszadó - Úgy látom nem tud leírt szöveget értelmezni.

Második válaszadó - Saját magának csinálná

Harmadik válaszadó - Köszönöm szépen a válaszát, nagyon is hasznos számomra, mert eddig fogalmam sem volt, hogy mennek ezek a dolgok. Belátom, ez nem olyan egyszerű. Úgy látom, le kell mondanom az álmom megvalósításáról. Mivel apukám már harminckét éve meghalt, nincs aki segítsen. Én magam hetvenegy éves, kis nyugdíjjal rendelkező ember vagyok, így látható, hogy nemcsak pénzem, de időm se sok van hátra. Még annyit az ötleteimről, hogy én ezeket már felajánlottam a YouTube-on ingyen felhasználásra bárkinek. Minden hozzászóló dícséri, de még nem akadt gazdára. Nemrég rájöttem, hogy ezeket az ötleteket nemcsak legyártva, hanem számítógépen is lehetne játszani. Akit érdekel, keresse meg a csatornámat, ott megtalálja (YouTube Hankó Péter csatornája - logikai játékok). Csak néhány saját ötletem van ott ismertetve, amelyeket kb. harminc évvel ezelőtt találtam ki, a Rubik kocka sikerén felbuzdulva. Most nyugdíjasként ráérek ezeken a dolgokon gondolkozni, és újabb és újabb ötletek jönnek elő. Nagyon sajnálnám, ha ezeket magammal kellene vinnem a sírba.

Negyedik válaszadó - Nem kell ellopni, fent van a YouTube-on. Igen, már komolyan gondoltam arra is, hogy megtanulok programozni, a neten találtam is lehetőséget ingyen tanulásra. Azonban ha egy programozónak megtetszenének az ötleteim, akkor felesleges lenne rá áldozni az időmet.

2016. dec. 13. 17:37
 7/25 A kérdező kommentje:
Ötödik válaszadó - azt hiszem, az előző kommentem erre is választ ad. Köszönöm szépen a válaszát!
2016. dec. 13. 17:51
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

Szép álom volt.

Majd ha elmúltál 12 éves és megvan az induláshoz szükséges pár milliós tőke, akkor gyere majd vissza.

2016. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
#8 Látom arra sem vetted a fáradságot, hogy elolvasd a kérdező válaszait. Amúgy a játékötletei tényleg egész érdekesek.
2016. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 SimkoL ***** válasza:
Tudod már én is nyugdíjas vagyok és csak szórakozásból programozgatok, kimondottan Windows desktop alkalmazásokat. A játék, a gyors meggazdagodás a fiatalok talaja, ők még hisznek benne. Ha látok egy jó ötletet szívesen megírom a kódot hozzá 'ingyér', unalomból.
2016. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!