Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan kell kiiratni, hogy...

Hogyan kell kiiratni, hogy minden elem hanyszor jelenik meg a sorozatban?

Figyelt kérdés

2016. dec. 25. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ceruzával.
2016. dec. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Csinálsz egy listát/mátrixot/tömböt ami szimpatikusabb, végigmész a sorozaton, ha és növeled az ahoz az elemhez tartozó értéket
2016. dec. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

import collections

print(collections.Counter(sorozat))


[link]

2016. dec. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Na ja, mondjuk ha mondanál egy nyelvet lehet egyszerűbb lenne
2016. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Random r = new Random();

IEnumerable<int> Sequence = Enumerable.Range(1, 100).Select(x => r.Next(0, 10))


var Dict = (from CurrentItem in Sequence

group CurrentItem by CurrentItem into Group

orderby Group.Key ascending

select Group).ToDictionary(keySelector: Group => Group.Key, elementSelector: Group => Group.Count());


foreach (var Entry in Dict) Console.WriteLine("{0}: {1}", Entry.Key, Entry.Value);


Példa kimenet:

0: 10

1: 11

2: 7

3: 13

4: 8

5: 9

6: 13

7: 11

8: 6

9: 12

2016. dec. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
echo -e "cica\ncica\nkutya\npapagaly\ncica\npocok\nkutya" | perl -MData::Dumper -lane '$h{$F[0]}++; END { print Dumper %h}'
2016. dec. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 SimkoL ***** válasza:

Gyerekek már elmondtam itt százszor: Aki ide téved nem sok köze van a programozáshoz, a kérdés szintjének megfelelő választ kell adni. Én is tudnék Delphi-ben, Pascal-ban 'csodát' mutatni, de amikor még egy ciklus feltétellel is gond van minek. Nem a válaszolók zseniális tudására kiváncsiak, hanem egyszerű mezei megoldásokra, azokra melyet tanitanak vagy legalább is az alapját.

Ez olyan dolog, mint amikor az unokáim feljönnek visszafejlődöm 40-50 évet, hogy együtt játszunk - tudom néha az értelmi szintem ott is marad -.

2016. dec. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Aki ilyen primitív szar kérdést tesz fel, annak minél haszontalanabb választ kell adni, minél bonyolultabbat.
2016. dec. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A feltett kérdésre válaszolunk, a legjobb tudásunk szerint.
2016. dec. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 SimkoL ***** válasza:
'A feltett kérdésre válaszolunk, a legjobb tudásunk szerint.' De könyörgöm be kell 'lőni' a kérdező tudás szintjét. Hiába mutatsz neki roppant 'egyszerű' megoldást ha nem éri fel ésszel vagy éppen a tanár nem fogadja el. Kisipari módszerek, amik alapján majd fejlődik a tudása, megérti mi hogyan, miért működik.
2016. dec. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!