Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen könyvből tudnám megtanu...

Milyen könyvből tudnám megtanulni a c/c++/c# nyelvet?

Figyelt kérdés

Igazából leginkább a C érdekelne, mert van egy C++ könyvem ami a C és a C++ különbségeit tárgyalja 600 oldalban, de ehhez ismerni kell a C-t. Gondolom ha a C-t megtanulom a többi már könnyebben megy, vagy érdemes csak arra koncentrálnom, amit én szeretnék? Mert eredetileg C++-t akartam, de gondoltam a C megtanulásával nem vesztek semmit.


Már egy ideje keresek könyvet, de nem igen találok. Egy volt, de arra sokan írják, hogy régi. De C és C között van különbség dátumtól függően?



2017. jan. 6. 07:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerzők között van különbség, amit eddig olvastál az kuka
2017. jan. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A szoftverfejlesztés C++ nyelven című könyvet olvastad? Abban is van összehasonlítás, de ha jól emlkékszem, akkor csak az első fejezet. Utána OOP, IO, STL és minden finomság. Szerintem alapoknak jó könyv.
2017. jan. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

# 1


Pont ez az, hogy még nem olvastam semmit, és azért kérek segítséget, hogy mivel érdemes kezdeni.

2017. jan. 6. 08:50
 4/15 A kérdező kommentje:

# 2

Ez a könyv van meg, de konkrétan írja, hogy feltételezi hozzá az előzetes C ismeretet. Ezért gondoltam, hogy végül is nem vesztek azzal se semmit, ha azzal kezdem, mert meg lesz a c++-hoz vele az alapom, de nem találtam megfelelő irodalmat hozzá eddig.

2017. jan. 6. 08:52
 5/15 anonim ***** válasza:
Neten van milliónyi tutoriál, azzal kezd.
2017. jan. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

# 5

Mindenképpen könyvet szeretnék venni, mert egyrészt jobban szeretek könyvből olvasni mint monitorról, másrészt a munkahelyemen is használnám.

2017. jan. 6. 08:58
 7/15 anonim ***** válasza:

C++hoz nem kell C-t tanulni, sőt az csak berögzít rossz beidegződéseket.

Olyan könyv kell, ami nem C tudásra épít, hanem 0-ról indít.

2017. jan. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

# 7

És melyiket ajánlanád általános felhasználásra a 3 közül?

2017. jan. 6. 09:41
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Abszolút kezdő ne tanuljon C++-t mert nem lesz belőle semmi eredmény.
2017. jan. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pendragon válaszait el se olvasd, nem véletlenül 18%-os.
2017. jan. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!