Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tudnátok nekem segíteni MTA...

Maffia1313 kérdése:

Tudnátok nekem segíteni MTA szerver modolásban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég vettem egy Multi Theft Auto San Andreas szervert, de meg kell mondjam, hogy nem igazán értek a modoláshoz. Admint már sikerült adnom magamnak, és a következő lépésem az lenne, hogy modokat tegyek a szerverbe. Próbálkoztam! Betettem néhány autót a szerver 'resources' mappájába egy youtuboa videó alapján, de az admin panel a játékon belül nem mutatja ezt a mappát. A szerver le volt állítva, és pontosan úgy csináltam ahogyan a videóvan volt, a videósnak sikerült. Egyébbként a szerverben nincs má nagyobb mod. Sajnos a berakott kilóméterórát 'speedometer'-t sem jeleníti meg az admin panel, így azt sem tudom elindítani . Bocsi a sok szövegért!

2017. jan. 26. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A Szerver konzolába írd be a "refresh" parancsot, illetve utána a "start xy" xy= resource név, a te esetedbe "start speedometer" lesz elvileg
2017. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még mindíg nincs benne az admin panelban a resource, illetve mikor beírom hogy start... akkor ez írja ki: Access denied for 'start'
2017. jan. 27. 17:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaja köpött a Maci. De most kajak? Én írjam meg, hogy mit jelent a hibaüzenet?
2017. febr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!