Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van egy olyan GIF a netten...

Van egy olyan GIF a netten ahol pókert játszanak és a játékosok alatt ez van C++ és javascript meg satöbbi. ÉS a C egy pucér férfi és bedobja a kártyáját és ő nyer. Elmagyarázná valaki hogy mi ez a pókerjátszma?

Figyelt kérdés
2017. febr. 3. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
2017. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó! De miért vitt mindent a C?
2017. febr. 3. 23:26
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
A ruhákat nézd, ne csak azt, hogy a C csupasz. Ehhez ismerni kellene a nyelveket. Pl a Java olyasmi ruhában van mint a C#, csak eléggé réginek néz ki, ami azt szimbolizálja, hogy ezek kb egyformák, csak a C# sokkal modernebb. A Javascript pedig azért van a PHPval, mert a PHP-t általában szerver oldali webes fejlesztésre használják, amihez klien oldalon a Javascript tartozik.
2017. febr. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
És hogy mért vitt mindent a C... hát, valakinek nyerni kell, talán így vicces. Ha C# nyer a Javasok kötnek bele, ha Python akkor mások. A C valamenynire mindennek az alapja, talán így "sértődik" meg a legkevesebb ember, másrészt a többi itt lévő nyelvhez képest "gyorsabb" is, legalábbis ha jó a programozó. Csak átalában jóval nehezebb (több kódolás) benne fejleszteni, ezért pl egy könyvelő programot C-ben senki nem fog írni, talán már C++-ban sem.
2017. febr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2017. febr. 5. 00:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Na igen, ezt már az elején is belinkelhetted volna:) De szerenécsére meg lehetett találni a leírás alapján, én is úgy válaszoltam, hogy előtte megkerestem miről is van szó. Persze én is linkelhettem volna hogy segítsek másoknak, csak elfelejtettem:)
2017. febr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!