Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Nem tudom mi a hiba ebben a...

SunRiise kérdése:

Nem tudom mi a hiba ebben a programrészben. Valaki segítene? Ez egy minecraft launcher lenne. A java résznél akadtam el. A launchert C#-ban csináltam.

Figyelt kérdés

Egy komplexebb launchert szeretnék létrehozni, amely nem csak indításra jó, hanem letölti a minecraftot egy linkről, és OptiFine-al indítja. Az szeretném ha 1.10.2-vel működne.

A kérdéses programrész:

http:<per><per>pastebin.com<per>DFtRm0Nk (nem engedi a linket egészben)

remélem tud valaki segíteni, (esetleg megoldást adni)

A programnyelv: C#



2017. febr. 9. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, tudunk segíteni.
2017. febr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hadd gratuláljak #2. A társadalom egyik értelmesebb példányával találkozhatunk. Minek válaszolsz?
2017. febr. 11. 14:20
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 válaszolónak nagyon is igaza van.
2017. febr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 SimkoL ***** válasza:
Egyrészt megnézném a GetJavaInstallationPath() függvényedet, másrészt a paraméterezés kicsit gyanús. Soha nem játszom :) így nem tudom miket kell ide írni, de a paraméter első sorában gyanúsan sok a macskaköröm, nem jól elhelyezve.
2017. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy rengeteg ilyen fajta kérdés van, mégis engem talált meg ez az idióta. (akinek ezután minden válaszát töröltetni fogom) Ha valaki kérdez valamit, akkor már hülyegyerek?? pfff....
2017. febr. 13. 15:17
 6/6 SimkoL ***** válasza:
Ha adnál választ a kérdésemre, lehet tudnék segíteni - ne mással foglalkozz.
2017. febr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!