Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyi idő lenne 3-4 embernek...

Mennyi idő lenne 3-4 embernek lefejleszteni egy oldalt üzenőfallal, chattel, ismerős bejelölős résszel és saját profillal?

Figyelt kérdés
2017. febr. 14. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
felfejleszteni esetleg ,de ink hagyd el a fölös igekötőt.(ez ink visszafelesztést jelent)
2017. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha keretrendszert használtok, akkor feldaraboljátok a feladatokat. Úgy heti 40 órában szerintem 2hét.

Feltéve ha ismeritek az adott keretrendszert. + betanulási idő.


Ha 0-ról akarnátok, akkor az sok. Mivel meg kellene tervezni az alap keretet is.


Javaslom:

- Laravel Framework (ez jobban tetszik nekem, egyszerűbb is)

- Symfony Framework

2017. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyban befolyásolja a kompetencia, #2-es válaszoló 320 munkaórát mondott kb, szerintem nulláról harmad ennyi idő is sok rá, ami drasztikusan csökken kész források és backend + frontend keretrendszer felhasználásával.
2017. febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

"Ha keretrendszert használtok, akkor feldaraboljátok a feladatokat."


Bocsánat... de anélkül nem lehet egymás közt felosztani a feladatokat?

2017. febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attol fugg, hogy az a 3-4 ember mit tud, es milyen gyorsan gepel. Reszemrol ennyi lenne.
2017. febr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"2-es válaszoló 320 munkaórát mondott kb, szerintem nulláról harmad ennyi idő is sok rá,"


Egyetértek. Ez 3-4 embernek kb. 3-4 nap. Kényelmesen.

2017. febr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez az emberek tudásától és a felhasznált eszközöktől függ. Most ha én min egy kis zöldfülű nekiállnék és tényleg érdekelne a dolog, akkor a betanulós szívásokkal együtt lenne 1-2 hónap. Egyedül.

Ha ez a 3-4 ember tényleg jártas a webes technológiákban, akkor pár nap.

2017. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!