Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Visual C# mennyi idő alatt...

Visual C# mennyi idő alatt tanulható?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő lenne, Visual C#-ben 0-ról kezdve 3 hónap alatt elérhető az emelt szintű informatika érettségi szintje? Tehát fel lehet rá készülni 3 hónap alatt?

Ha igen akkor, hogy kezdjek neki, milyen könyv vagy weboldal van ahol tudok készülni?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. febr. 15. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Személy függő.

Nekem az érettségi szintre 1 hét elég volt.

Bár nem nulláról kezdtem, mert már más hasonló nyelveket ismertem.


De egy jó magán tanárral, simán kihozható egy kiváló érettségi szint.

2017. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2017. febr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Magának a nyelvnek a megtanulása ezen a szinten nem nagy dolog.

Nulla programozástudással a hátad mögött megtanulni algoritmizálni viszont húzós lesz. Nem magán a nyelven van a hangsúly, hanem azon, hogy képes vagy-e egy komplexebb problémát elemezni, és az algoritmust felállítani.

A készüléshez meg mindenképp tanári segítséget javaslok, nulláról magadtól segítség nélkül - úgy, hogy eddig szemmel láthatóan nem érdekelt a programozás - legfeljebb annyit érhetsz el, hogy a nyelvi elemeket mechanikusan betanulod. Az meg jóformán semmi.


De miért nem középszinten mész? Vagy miért nem olyan tárgyból, amit jobban tudsz?

2017. febr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól, függ. Tanultál már programozni (2 napnál tovább) más nyelven? Abban a nyelvben mennének az érettségi feladatok? Ha igen, akkor minden további nélkül, csak pár nyelvi sajátosságot kell megtanulnod.

Sosem programoztál? Hát akkor azért nem ilyen könnyű. Magántanárral és minden napos aktív készüléssel azt mondom, hogy így is sima lenne, de én is voltam ennyi idős és szerintem velem együtt a nagy többségnek nem lett volna elég akaratereje ha csak nincs valami baromi nyomós indoka. Pláne ha még mellette a többi érettségire is készülni kell.

2017. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!