Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van itt programfejlesztő...

Van itt programfejlesztő informatikus aki informálna arról miért legyek illetve ne legyek p. i?

Figyelt kérdés
Facen vagy telon is csebeghetnénk
2017. febr. 16. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2017. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szivesen valaszolok a kerdeseidre, de lebeszelni valsz nem foglak. Irj nyugodtan privatot.
2017. febr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
írtam neked
2017. febr. 16. 19:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Kreatív, változatos, izgalmas munka, ami ráadásul még jól is fizet!
2017. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most abszolváltam programtervező informatikus BSc-n, szóval ha kérdésed van, szívesen segítek.
2017. febr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
most tanulom a programozást középsuliban és csak azt tudom mondani hogy kicsit nehéz az eleje de ha szereted menni fog és izgalmas én már rengeteg saját weboldalt és kisebb programot csináltam magamnak szóval hajrá :) de nem árt egy kicsit előtte is informálódni (könyvek,weboldalak) hogy azok amik az alapok menjenek egyből
2017. febr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki és akkor rájössz hogy tetszik-e vagy sem mások tapasztalata alapján ezt nem tudod meg, semmit sem könnyű csinálni ha utálja az ember de a progarmozást nem is lehet...
2017. febr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!