Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy lehet a scrollbart...

Hogy lehet a scrollbart eltüntetni úgy, hogy attól még lehessen görgetni az oldalt?

Figyelt kérdés
2017. febr. 22. 15:45
 1/8 Szirty ***** válasza:
51%
Úgy helyezed el az ablakot, hogy a gördítősáv a kép látható részén kívülre essen. :)
2017. febr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem írtál nyelvet és UI frameworkot, de általában szokott lenni olyan tulajdonság amivel elrejtheted a gördítősávokat.
2017. febr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Alapból html/css.
2017. febr. 22. 16:53
 4/8 anonim ***** válasza:
html{overflow:hidden}. Bar nem tudom, hogy igy fog-e mukodni a dolog. Szerintem nem de azert probald meg
2017. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az nem jó, mert nem megy a görgetés.
2017. febr. 22. 20:13
 6/8 CspCsj ***** válasza:

Ahogy #1 Szirty írta, itt egy példa:

[link]

2017. márc. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egész pofás, csak akkor van gáz, ha valakinek nincs, vagy rossz a görgője, laptopot használ, és nincs az érintőn görgősáv.
2017. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
SziSzilvi95: Doubletouch és húzás VAGY Pg Up, Pg Down, VAGY simán fel és lefele nyilak. Persze az ablaknak aktívnak kell lenni, hogy működjön. De egyébként pedig csatlakozom hozzád, sztem sincs sok értelme ennek, és engem nem zavar, ha állandóan ott van a görgetősáv.
2017. márc. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!