Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Az alábbi feladatot hogyan...

Az alábbi feladatot hogyan oldanátok meg c# ban?

Figyelt kérdés

Az alábbi feladatot szeretném megoldani. Odáig jutottam, hogy a label szövegét, méretét, betűtípúsát lehet cserélni. A többire nincs ötletem hogy kellene megoldani.


Valami ötlet? Esetleg konkrétum?


[link]



2017. febr. 23. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
A label objektumnak nyilván van egy font mezeje. Csinálsz egy alapértelmezett (new) fontot, módosítod a megadott adatok szerint, és lecseréled a meglevőt arra. Szükség esetén átírod a szöveget, simán a text mezőt átírva.
2017. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm. A szintaktikák már többé kevésbé megvannak hozzá, de nem tudom hogy kéne neki áljak.


Egy kisebb kód részletet vagy google linket tudna valaki küldeni?


Az a rész érdekelne, hogy úgy lehessen váltogatni pl. hogy dőlt e vagy nem, hogy közben a félkövér vagy bármi ami be van pipálva, megmaradjon.


Remélem érthető mire gondolok

2017. febr. 23. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!