Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet elkészíteni egy...

Hogyan lehet elkészíteni egy olyan képnézegetőt, ami beimportált képeket jelenít meg, előre és vissza gombbal

Figyelt kérdés

<??<Kérdés>??>

Az lenne a kérdés, hogy hogyan lehet elkészíteni egy olyan képnézegetőt, ami beimportált képeket jelenít meg, előre és vissza gombbal. Ne nézzetek hülyének, meg tudom csinálni, hogy két képet megjelenítsen (előre, vissza), de itt körülbelül 7-8 kép lenne. Hogyan lehetne ezt megcsinálni? (Kérlek titeket Pastebinre tegyétek fel!)

<!!<Nem a kérdés része!>!!>

Akit érdekel egy Clipboard kilistázó program lesz, és ez a "Képnézegető" arra fog szolgálni, hogy ikont lehet választani a programnak... Majd ha elkészülök vele, akkor majd linkelem kommentben!



2017. márc. 22. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:

"Ne nézzetek hülyének, meg tudom csinálni, hogy két képet megjelenítsen (előre, vissza), de itt körülbelül 7-8 kép lenne"


:)))))))))


"Kérlek titeket Pastebinre tegyétek fel!"


Addig állj féllábon!

2017. márc. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak sok sikert szeretnék kívánni Neked :)
2017. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a dicsérő szavakat, még mindig fél lábon állok, mert hülye azért nem vagyok! ;)
2017. márc. 22. 20:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Ó Istenem, hogy miért kell minden jöttment hülyének programoznia...
2017. márc. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:

@#4:

De hiszen nem is az! Épp az előbb írta!


@Kérdező:

Amíg kódot nem közölsz, szerintem senki nem tudja elképzelni azt a világcsodáját, amelyik vígan topog ide-oda, de képtelenség úgy átfogalmazni, hogy nyolc lépésbe már bele ne törjön a bicskája. Sokkal izgalmasabb, hogy ezt hogy lehetett megcsinálni, javaslom, hogy elsőként ez kerüljön a Pastebinre.

2017. márc. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!