Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miket kell elsajátítanom, ha...

Miket kell elsajátítanom, ha webfejlesztőként akarok tevékenykedni?

Figyelt kérdés

Azért nem írtam, hogy "dolgozni", mert bár most fejezem be az okj-s képzést, jövőre egyetemet kezdek, és full time biztos nem vállalnék be ilyet.

PHP-ban dolgoztam eddig a legtöbbet, az eddig a legszimpatikusabb számomra. Biztos vagyok benne, hogy egy kis guglizással a legtöbb általános problémára megtalálnám a megoldást (mint most a szakdolgozatomnál), de szeretnék mélyebben foglalkozni vele. Hogy olyan munkát készítsek lehetőleg, amit ha megnéz egy veterán webfejlesztő, akkor azt mondja rá, hogy "na igen, ezt így kell".

Szóval kiváncsi vagyok, hogyan építi fel az egészet, aki régebb óta benne van már ebben.

Amiket eddig vágok: php úgy alapszinten, illetve azzal adatbázis műveletek, js, html, css.



#php #webfejlesztés #script nyelvek
2017. márc. 27. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van mit tanulni:

[link]

2017. márc. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, mentettem a linket.
2017. márc. 27. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szükséges egyből mindennel foglalkoznod. Én javaslom előszor a html-t tanuld meg. Lehet apróságnak tűnik de hidd el, utólag macerásabb szerintem és a php-ban is előfordul a használata. Hát ja, van mit tanulni. Nekem elég a js, ajax, php, html, css. Esetleg később nodejs
2017. márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És te egyedül dolgozol, vagy projekten belül van egy külön feladatod?
2017. ápr. 1. 18:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyedül dolgozok.
2017. ápr. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!