Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudnám szerkeszteni az...

Rpgmanus11 kérdése:

Hogyan tudnám szerkeszteni az exe megjegyzés részét? (kerdés lent)

Figyelt kérdés
Rányomok az exe-re jobb klikkel majd "tulajdonságok" és rámegyek utána a megjegyzés fülre, akkor oda nem tudok írni, hogy lehetne megoldani hogy tudjak?

2017. ápr. 2. 18:11
 1/5 Amarok Tonrar ***** válasza:
Pontosan miért is szeretnéd ezt?
2017. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megvan a left4dead2 törten, és 2db exém van az egyik ami az eredeti az nem neged fel szerverre, és van egy másik "cracked" exe amivel fel tudok szerverekre, és annak a tulajdonságok-> megjegyzés részébe vannak az eredeti exe launch options-ai és oda írnám me hogy -console, de nem lehet szerkeszteni
2017. ápr. 2. 20:25
 3/5 Amarok Tonrar ***** válasza:
Ilyesmit a parancsikon tulajdonságainál a cél mezőbe szoktunk írni, a .exe" mögé.
2017. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

tudom, de nekem ezt kéne szerkesztenem, akkor lenne jó, minden mást próbáltam, de ebbe a mezőbe nem lehet írni (kép)

[link]

2017. ápr. 3. 07:59
 5/5 anonim ***** válasza:
LoL
2018. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!