Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet eg. Exe fájlt...

SEFOX DDI kérdése:

Hogyan lehet eg. Exe fájlt szerkeszteni?

Figyelt kérdés

van egy mincraft launcherem a Teamextreme-től és azt szeretném, hogy az ablak tetején az én feliratom legyen kitéve. ezt hogy lehetne megoldani? A telepítő itt érhető el: [link]


Ebben a txt fájlban van a letöltésim link mert a gyakorikérdések nem engedimegjeleníteni az eredeti linket!


Az AppData-be telepít a .minecraft mappába. Ott a launcher mappában vannak a launcher fájlai.


Előre is köszi!!!!



2015. aug. 1. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem illik ilyet csinálni.

De kérdésedre válaszolva tudod hex editorral szerkeszteni, és ezzel [link] is.

2015. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ohh, köszi első, ezt én is kipróbálom :3
2015. aug. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbáltam d lehetettlen! Nem tudna esetleg valaki egy videóban bemutatni hogy az elkészült .jar minecraft file-t hogy lehet futtatni. Ez olyan mind a kliensben az 1.7.2-es version a versions mappában. Ugyan ilyen file van. Az is jó, ha egy átnevezhető kliesnt tudtok küldeni.
2015. nov. 3. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!