Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Rendszergazda OKJ-t szeretnék,...

Rendszergazda OKJ-t szeretnék, jelentkezhetek például a Raunder oktatóközpontnál ingyenes képzésre?

Figyelt kérdés

21 éves leszek a nyáron és akárhova megyek, mindenki OKJ-t javasol, szeretem az infót, hálózatot, és kíváncsi vagyok, hogy mégis mekkora hatásköre van ennek az "ingyenes" OKJ-nak. Átlagosan az összeg 349.000 Ft-ra jön ki a honlap szerint.


Gondolom őket kellene megkérdeznem igazából, de nagyon szégyellős vagyok.



2017. ápr. 6. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nah jol van akkor 2-en vagyunk. Bar en ecdl vagy webprogramozast keresek. Vagy mar fel eve ;(.
2017. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Átlagosan", "a honlap szerint" tehát benne van a pakliban egy jóval magasabb végösszeg is.


"mégis mekkora hatásköre van"

Félretéve ezt a hatáskör-dolgot, mert nyilván rosszul fogalmaztál, az OKJ államilag elismert szakképesítés. Ezzel együtt, vagy épp ettől függetlenül cége válogatja, hogy felvesznek-e vele, avagy sem.


Jól látod, hogy őket kellene megkérdezned, és szorgalmaznám is, hogy tedd meg. Ha ehhez túl szégyellős vagy, mihez fogsz kezdeni egy állásinterjún?


#1: Az ECDL-t felejtsd el, semmire nem jó. Mégis mihez kezdesz egy olyan papírral, ami azt igazolja, hogy tudod használni az MS Office aktuális, 1-2 éven belül elavuló változatát? Valamirevaló munkáltató ilyen papírt nem vesz komolyan, ha pedig valahol elvárás, ez egy intő jel, hogy nem kifejezetten életszerűek az elképzeléseik; ilyen helyre legfeljebb akkor érdemes menni, ha fegyvert tartanak a fejedhez.

2017. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Nagyon köszi a választ, de én arra lennék kíváncsi, hogy a feltüntetett ár ellenére ingyenes-e ez a képzés...
2017. ápr. 6. 20:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Ó, mea culpa. Nos, a helyzet az, hogy ezesetben is náluk kellene érdeklődni. Elméletileg az ingyenes képzési lehetőséget külön feltüntetik, illetve valahogy az az érzésem, hogy a Ruandernél nincs ingyenes tanfolyam, de rákérdezni azért rá lehet.
2017. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak iskolarendszerű oktatás keretein belül ingyenes, nappali (21 éves korig) vagy esti tagozaton első 2 OKJ-s szakképzés megszerzése... de ott viszont általában 2 éves szokott lenni a képzés érettségit követően. pl: [link] Leghamarabb így szeptembertől kezdhetsz...
2017. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: Már eltörölték a korhatárt, és elméletileg nem csak a nappalis lehet ingyenes, pl. van lehetőség levelezőn is elvégezni a tanfolyamot.
2017. ápr. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ignore me, elfáradtam mára...
2017. ápr. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat most már egy kicsit tisztább a kép! Szerencsére umszki-n fejeztem be az érettségimet, úgy hogy remélem lesz lehetőségem valamilyen beszámításra, ennek majd utána érdeklődök.


Meg néztem a honlapon és mindenek mellett Rendszergazda képzés van!

2017. ápr. 7. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!