Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ez komoly lehet?

Ez komoly lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Vagy csak bulvárkacsa???


2017. ápr. 8. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Velveten olvastam(ne köpjetek le, a portfóliós hírek alá görgettem véletlen, és elcsábultam). A fizetések stimmelnek, de azért ferdít rendesen, mert ma biztos nem abból él, amit gimiben magára szedett. Ettől függetlenül, az informatikának, és az informatikával rokon szakmákat(3D modellezés, 2D grafika, vfx) ha elég okos vagy otthon is megtanulhatod, és otthonról is dolgozhatsz, és elég szépen is kereshetsz velük. Én a modellezést tanultam meg közmunka mellett, most abból élek, és itthonról dolgozok.
2017. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"„Ha azt mondtam, hogy a médiában jól fizetnek, akkor itt kétszer olyan jól”- mesélte a volt műsorvezető a Story magazinnak.


Jáksó még azt is hozzátette, hogy a leginkább éjszaka tud dolgozni, mert akkor semmi sem vonja el a figyelmét. Munkája leginkább a hibakeresésből áll.


A Pénzkereső utánaszámolt, hogy mennyi fizetést kaphat a volt műsorvezető. Kutatásuk alapján egy már tapasztalt szoftverfejlesztő átlagosan 950 ezres bruttó fizetést kap. Ehhez képest míg Jáksó a Heti Hetes című műsorban szerepelt, 600-800 ezer forintos fizetést kapott adásonként."


Tehát havi bruttó 950 több (legalábbis a cikkíró szerint), mint heti 6-800.

2017. ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Tehát havi bruttó 950 több (legalábbis a cikkíró szerint), mint heti 6-800."

Ezt én sem értettem:)

Az tény, hogy szoftverfejlesztőként simán meg lehet még Magyarországon is keresni a bruttó 1 milliót, de azért az nem heti 600-800.

2017. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mármint főleg arra lettem volna kíváncsi hogy Jáksó tényleg programozónak állt? Mondjuk középiskolai tudásával, ami kb 20-30 éve lehetett kicsit kamuszagú. Meg mondjuk komoly pénzek mellett volt, több százmilliók forogtak a keze alatt (Marslakók meg stb) nem hiszem hogy pénzhiányban szenvedne, de a fő kérdés: tényleg programozó lett???
2017. ápr. 8. 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Van még néhány sikertörténet, de ha nincs korszakalkotó ötleted, akkor bizony csak álmodozhatsz róla.
2017. ápr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!