Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy lehet HTML képet törölni?

Hogy lehet HTML képet törölni?

Figyelt kérdés
Van négy képem, hogy lehet megoldani, hogy a képre kattintva törlődjön és az alatta/felette lévő kép a törölt helyére menjen?

2017. máj. 24. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért válaszolok már az ilyen kérdésekre, de szerintem már nagyon is elterelődött rossz irányba az oldal.


RENGETEG és még annál is több tananyag van a neten, amiből tudsz gazdálkodni. Hogyan csináld? Egyszerű:


Keresd meg, nézd meg, tanuld meg, készítsd el. Ez a megfelelő sorrend, ez sosem fog változni akármennyi kérdést is kiírnak az emberek erre az oldalra.


Hogy ne maradjon megválaszolatlanul a kérdés. Nem értem teljesen mit szeretnél készíteni, de szerintem ami neked kell az a képgalléria:


https://www.youtube.com/results?search_query=html+image+gall..


Csak "Kb. 599 000". Ennek felét ha megnézed, akkor már simán el tudsz helyezkedni szabadúszó galériakészítőként, amiből megélsz életed végéig.


Annyit tennék még hozzá, hogy abból a millió kérdésből, ami ezen az oldalon van, rengeteg hasonló kérdés található, ami nem arra enged következtetni, hogy az emberek többsége nem érti a válaszokat, hanem inkább az emberi lustaságnak tulajdonítanám ezt a dolgot. Annyi nincs a mai generációkban, hogy rászánjanak fél órát egy dologra és utánanézzenek. Sokkal jobban megragad, sokkal nagyobb a sikerélmény.

2017. máj. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Megoldható, de ehhez javascript kell, vagy jquery (ami ennek könnyebben használható verziója).


[link]

Ez eléggé testreszabható,de lehet máshogy is..

pl: hogy a forrát cserégeted, ha ilyen puzzle szerű dolgot akarsz..

2017. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sharkxxx ***** válasza:
49%
2017. máj. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!