Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C# discord bot, random link...

C# discord bot, random link küldés?

Figyelt kérdés
egy discord bot ot írok épp (c#), és egy olyan funkciót szeretnék csinálni ami egy parancsra (pl !link) egy random linket küld egy weboldalrol, mint pl egy nsfw modul, tegyük fel példának hogy !yandere parancsra egy random képet posztol a yande.re oldalról, és úgy nem letölti a képet és elküldi hanen a kép elérési útját küldi el... a discord ugyis megjeleníti a képet... hogy lehetne megoldani? valami tutorial van esetleg? nem kell magyar legyen, nem vagyok valami tapasztalt c# ben :P de tutorial alapján képes vagyok megcsinálni dolgokat :D

2017. máj. 31. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak én nem értem miről kell tutorial?

Merthogy itt most legalább 5 különböző dolgot felsoroltál.

2017. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

azt akartam eggyszerübb modon megoldani hogy a !loli parancsra egy weboldalrol loli képeket küldjön a bot, de már megoldottam nehezebben, ha valakit esetleg érdekel:

Random rand;

-------------


string[] randomLoli;

-------------------

randomLoli = new string[]

{

(SOK LINK)

};

-------------------------

commands.CreateCommand("loli")

.Do(async (e) =>

{

int randomLoliIndex = rand.Next(randomLoli.Length);

string LoliToPost = randomLoli[randomLoliIndex];

await e.Channel.SendMessage(LoliToPost);

});


igazából ezt akartam könnyebben megoldani hogy ne nekem keljen megadni a linket hanem a bot keresse meg a képet amit kell(a kódnak csak azt a részét másoltam ki amiből érthető hogy hogy oldottam meg,- el választottam el azokat a részeket amik között van más is)

2017. jún. 1. 03:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!