Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C# program ablak méretezésével...

C# program ablak méretezésével a benne lévő item-eket, hogyan lehet az ablakhoz igazítani?

Figyelt kérdés
Üdv! Még kezdő programozó vagyok az XAML-hez lenne olyan kérdésem, hogy ugye amikor megnyitom a készített fájlt, és rámegyek a Teljes méretre, akkor a program elemei maradnak eredeti helyükön, így elcsúszva néznek ki. Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan tudom megoldani amikor a program ablakát méretezem, a benne lévő elemek is igazodjanak az ablakhoz? Előre is köszönöm!

2017. jún. 10. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy pontosan milyen controllokat használsz és mit is szeretnél...mert ha csak siman nagyitani mindent, akkor elég egy ViewBox-ba rakni a dolgaidat, de valoszinuleg te nem ezt szeretnéd, egy gombnak nincs ertelme megnövelni a máretét, csak igazitani kell adott helyre.
2017. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam, itt vannak képek h szemléltessék mit is szeretnék:

[link]

[link]

2017. jún. 10. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor valamit nagyon rosszul csinálsz, igazából csak ennyi kéne:

<Grid>

<TextBlock Text="Valami" HorizontalAlignment="Center" VerticalAlignment="Center" />

</Grid>

2017. jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ill ha függőlegesen nem akarod középre, akkor nyilván vedd ki a VerticalAlignmentet
2017. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült! Köszönöm!
2017. jún. 10. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!