Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyire lehet igaz ez a...

Mennyire lehet igaz ez a cikk? (bölcseszböl Python fejlesztö)

Figyelt kérdés

A kerdes adja magat:)


[link]


2017. jún. 13. 12:30
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Miért feltételezed hogy hazugság lenne? Vagy a te felfogásod szerint nőből nem lehet programozó vagy bölcsészből programozó? Bárkiből bármi lehet ha van rá esze, érdeklődése, kitartása.
2017. jún. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
bölcsészből python fejlesztő = mindig is infós akart lenni, de érettségi után csak a bölcsészkarra vették fel pontszámok alapján; vagy oda jelentkezett egy csaj, akivel smúzolni akart.
2017. jún. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

Itt a link megegyszer: [link]


Veletlenül a kulcsszavakhoz illesztettem be

2017. jún. 13. 12:37
 4/42 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy ez hazugsag lenne, es abban sem foglaltam allast, hogy ki mit erhet el nökent vagy bölcseszkent.


Abban viszont biztos vagyok, a media effele irasait fenntartasokkal kell kezeleni, hogy diplomatikusan fogalmazzak.

2017. jún. 13. 12:41
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
A médiának minden közlését fenntartásokkal kell kezelni.
2017. jún. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

A cikk mely állítását nem hiszed el? Azt, hogy valaki végzettségére való tekintet nélkül meg tud tanulni programozni? Azt hiszem itt az oldalon is akad néhány, aki nem iskolában tanult programozni? hogy lány létére meg tud valaki tanulni programozni?


Az, hogy valakinek megvan a magához való esze, az tejesen független attól, hogy bölcsész szakirányt választott: pl. nekem van egy gimis cimbim, aki matek, fizika és programozási versenyeket nyert még középiskolában, de a végén magyar-angol szakra felvételizett, és teljesen átnyergelt a bölcsészetre. Ő az egyik legokosabb ember, akit ismerek, és szerintem kb. fél év alatt magasabb szintre el tudna jutni programozásban, mint akármelyik gyk-s kommentelő.

2017. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Utolso, nem irtam, hogy barmit is nem hinnek el a nöi nem kepessegeivel kapcsolatban, viszont abban biztos vagyok hogy ami a netre fel kerül az nem biztos hogy igaz:)
2017. jún. 13. 13:44
 8/42 anonim ***** válasza:
65%
Tulajdonképpen milyen hasznos választ vársz egy közel eldöntendő kérdésre? Lehet még az sem igaz amit itt a válaszolók írnak. És azt ki dönti el? Lehet az sem igaz. Így értelmét vesztette a problémád.
2017. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

"viszont abban biztos vagyok hogy ami a netre fel kerül az nem biztos hogy igaz:)"

Dehát ez még a 86 éves nagymamámnak is triviális. Azért tetted fel a kérdést, mert valamit nem hiszel el a cikkben, és nem általában az interneten. Én azt kérdem, hogy mi az?

2017. jún. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Olyan hasznos valaszt ami alapjan el lehet dönteni, hogy valoban realis-e ennyire gyökeresen mas hatterrel felzakozni öneröböl egy penzert dolgozo python fejlesztö szintjere, vagy csak a cikk iroja szeretne minel több olvasot fogni egy ilyen "extremebb" temaval.
2017. jún. 13. 13:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!