Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Javascript automatikus full...

Mike Rame kérdése:

Javascript automatikus full screen gombnyomás nélkül?

Figyelt kérdés
Olyan monitoron kellene valaminek teljes képernyőn megnyílni ami nem kezel egeret és billentyűzetet. Lehetséges hogy a teljes képernyő gombra kattintás nélkül ez működjön?
2017. jún. 18. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Parancssorból simán lehet ilyet, például Chrome böngészővel:

chrome.exe --kiosk [link]

2017. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2017. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem jöttem még rá, kezdő vagyok :D Csak elementet sikerült full screenre vinni, pl kép, video. Nekem viszont az egész oldal kellene, úgy nyíljon meg mint amikor F11-et nyomsz a browserben, magától, F11 nélkül.
2017. jún. 18. 16:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos biztonsági okokból a böngészők nem engedik Javascriptből, csak ha felhasználó általi műveletre kerül teljes képernyőbe. Tehát ez a kód:

Array.prototype.some&&["requestFullScreen", "webkitRequestFullscreen", "webkitRequestFullScreen", "mozRequestFullScreen", "msRequestFullscreen"].some(function(e) { if(e in document.documentElement) { document.documentElement[e](); return true; } })


Működik, de automatikusan nem, csak kattintásra. Annyiban különbözik pl. videó teljes képernyőre vitelétől, hogy nem pl. document.getElementById("myVideo")-t használtam, hanem document.documentElement-et. Esetleg Chrome kiegészítőben pl. működik ez a kód:


chrome.windows.getCurrent(function(w){chrome.windows.update(w.id, { state: "fullscreen" }) })


De a legegyszerűbb az első válaszoló által adott --kiosk parancssori kapcsoló.

2017. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy túl jó a fantáziám, de olyat nem lehet hogy "mouseidle"-re fullscreenre váltson? Gondolom hogy van lehetőség hasonlóra, mert olyat lehet hogy mousemove-ra megjelenjen a gomb, míg idle-re eltűnjön.
2017. jún. 19. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem te beteg vagy ember.


/*

Olyan monitoron kellene valaminek teljes képernyőn megnyílni ami nem kezel egeret és billentyűzetet.

*/


/*

Lehet hogy túl jó a fantáziám, de olyat nem lehet hogy "mouseidle"-re fullscreenre váltson? Gondolom hogy van lehetőség hasonlóra, mert olyat lehet hogy mousemove-ra megjelenjen a gomb, míg idle-re eltűnjön.

*/

2017. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

van egy olyan sufni lehetoseg, hogy uj ablakban nyitod.meg az oldalt.

azt beallitod left es top 0-ra meg width heightet 100% ra.

nem ugyanaz de jo

febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!