Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy lehet az AppStore-ba...

Hogy lehet az AppStore-ba feltölteni programot béta tesztelők számára?

Figyelt kérdés

Azt szeretném, hogy egyelőre csak néhány (10-20) ember lássa a feltöltött programot, más ne?


A Google Play Áruházban lehet ilyet, gondolom, itt is.


Köszi előre is!



2017. jún. 27. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy feltölthess valamit App Store-ba, regisztrálnod kell magad az Apple Developer programba, ami évi 99 dollár. A menetéről nem tudok segíteni, nem vagyok Developer tag :D
2017. jún. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annak a pár embernek elküldöd az apk-t...
2017. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Annak a pár embernek elküldöd az apk-t..."


Ezen jót nevettem :D

apk=android app

ipa=iOS app

pkg=MAC app


Van béta tesztelésre lehetőség, bár ilyet még nem csináltam.


Én úgy csinálnám, hogy beküldeném ellenőrzésre és mikor jóváhagyták akkor elküldeném annak a 10-20 embernek a linket, hogy töltsék le és utána kikapcsolnám.

Vagy build előtt adhoc fileba konvertálnám azon eszközök listáját akik kipróbálhatják, bár itt lehet valamit be kéne még állítani a béta tesztelés fül alatt. De ahogy mondtam ilyet még nem csináltam én sem, nálam nincs béta ha hiba van az appban akkor kijavítom egy update-tal.

2017. jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Apple Developer programba, ami évi 99 dollár"


Az 99 Euró nem dollár. (Bár már lehet, hogy forintba is lehet már fizetni) A $99 az amerikai fejlesztőkre vonatkozik csak. De az Apple sajátosan számol, pl Amerikába kb 1/3 áron olcsóbban megtudod vásárolni ugyan azokat az Apple termékeket mint itthon.

2017. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: Persze, hogy olcsóbb mondjuk egy iPhone szinte mindenhol a világon, mint itthon, és ez ezért van, mert itthon az elég magas iPhone árra rájön a nagyon magas adó is :D
2017. jún. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!