Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Online JAVA SE tanulás egy jó...

Online JAVA SE tanulás egy jó oktatóval? Mit gondoltok? meg lehet jól tanulni hogy junior fejlesztőnek felvegyenek majd valahova?

Figyelt kérdés
mivel nem tudok heti 2-3-4-5 napo tantermi oktatásra járni, utazás és munka miatt.
2017. júl. 26. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Édeskevés.
2017. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 George999 ***** válasza:
Hétvégi oktatás? 1 nap. Megoldható? Én arra járok és így is rohadt nehéz...
2017. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
online tanulás ami heti 4-5nap és 6-8óra lenne. csak nem tantermi hanem online tréning. véleményed?
2017. júl. 26. 22:54
 4/4 George999 ***** válasza:
Én a tanulás fázis mélyén annyit tudok erre mondani, hogy ez egyén függő és tanár függő. Nálunk azért jó a 2 hetente 1 nap, mert van idő, hogy érjen bennünk a dolog, olvassunk, gyakoroljunk...ugyanis kicsit tömény, pedig nem vagyunk sík hülyék hozzá. Én nem tudnám mindennap 6-8 órában tanulni...de mondom egyén függő.
2017. júl. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!