Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Java és C++ fejlesztésre jó a...

Java és C++ fejlesztésre jó a Macbook Air 13'?

Figyelt kérdés

Gondolom a kérdésemből látszik, hogy még közel sem vagyok profi felhasználó. Az egyetemen főként java és c++ nyelvekkel fogjuk tanulni a programozást.


Még 2017 elején vettem egy macbook air-t, imádom és eddig csak alapabb webfejlesztésre, android studióra és átlagos felhasználói feladatok elvégzésére használtam. Erre eddig tökéletesen megfelelt.


Lesznek problémáim a 128gb ssdvel, azt figyelembe végé, hogy nem tárolok sok dolgot a gépemen?

(online nézek filmeket, képek/videók/zene csak telefonon, nem játszok rajta)


Nyílván virtuális gépet nem szívesen raknék fel ilyen kevés memóriával, de a mac környezetben jól lehet c++-al fejleszteni?



2017. júl. 29. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Az egyetemen nem fogtok olyan dolgot tanulni, ami miatt ne lenne jó. Az, hogy te, tegyük fel, közben Windows-ra akarsz vele fejleszteni, az már más kérdés.
2017. júl. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!