Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy lehetne ezt megvalósítani...

Hogy lehetne ezt megvalósítani? 👍

Figyelt kérdés

Szóval egy olyan személyes weboldalra gondoltam ahol az adott filmeket , sorozatokat tudnám eltárolni , tartalommal , leírással ,előzetessel , kiadási évével és egyéb adatival +


Egy olyan opció kellene hogy amelyiket pl be pipálom egy checkboxxal majd elmentem , azt a filmet egy zöld borderrel illetve egy pipával jelezné.


Szeretnék egy olyan funkciót hogy le tudjam pontozni a filmeket .

DE

A sorozatoknál pl van 3 rész és mind a 3 részt külön-külön pontoznám és ebből átlagot vonna.


Hogyan tudnám ezt megvalósítani a legegyszerűbben?

És milyen nyelvben ?



2017. aug. 20. 21:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
Komolyan itt akarsz segítséget kérni bűncselekmény elkövetéséhez? Ez már újradefiniálja a "piti bűnöző" fogalmát.
2017. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Tehát tulajdonképpen egy másik imdb.com-ot akarsz létrehozni?
2017. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Azt hiszem felre ertettel 😀

Bar tenyleg rosszul fogalmaztam


Maga a teljes film nem kerül fel , hanem csak a címe , mivel nagyon sok jó filmet nézek és szeretnék emlékezni rájuk a későbbiekben , illetve hogy tanuljan a webszerkesztést is .

2017. aug. 20. 21:48
 4/16 A kérdező kommentje:

#2

Nem teljesen , de végülis hasonló annyi különbsggel hogy az enyem szemelyes , es nem publikus weboldal lenne .

2017. aug. 20. 21:53
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Hogy magyarázzam el neked, hogy Te is megértsd, hogy nem lesz ilyened?
2017. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Csinálj erre egy excel táblát.
2017. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Én trakt.tv oldalt használom erre. Amiket láttam becsekkolom. Egyéb funkcióit nem használom. De lehet hozzá írni / értékelni is.


Hogy a kérdésedre is választ kapj. PHP -val, admin oldalon beviszed a kért információkat, majd az egyik menü alatt kilistázod.

2017. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Milyen nyelvhez értesz? Milyen keretrendszereket ismersz? Enélkül bele se kezdj, inkább használj Excelt.
2017. aug. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%

"PHP -val, admin oldalon beviszed a kért információkat, majd az egyik menü alatt kilistázod."

Biztos ezen a másfél soron múlott, hogy eddig nem tudta megcsinálni, LoL :D :D :D

2017. aug. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Miért nem dobsz fel egy Plex szervert? Szerintem mindent tud, amit itt leírtál, és nincs vele munkád.

Vagy pont az a cél, hogy a programozást gyakorold?

[link]

2017. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!