Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Aki jártas a pc-s slot machine...

Aki jártas a pc-s slot machine emulátorokba az legyen szives segítsen (? )

Figyelt kérdés
Hello.Szeretném elütni a szabad időt pl 1 ilyennel: https://www.youtube.com/watch?v=9_EFlzjXYGE&t=3s Sok helyen néztem már de elveszek benne mert annyi fajta emulátor van,hogy melyik melyikhez stb.Valaki fel tudna világosítani hogyan működik és hol érdemes keresni? Előre is köszönöm a segítséget.:))

2017. aug. 30. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle emulátor van, a videóban pl az MFME (Multiple Fruit Machine Emulator), innen tudod letölteni:

[link]

Ezen felül játékromokra is szükséged van, mert az emulátor azt fogja emulálni. Na ez a szűkebb keresztmetszet, jellemzően azért, mert vagy pénzt kérnek a romokért, vagy szét vannak fertőzve. Jelenleg egyetlen normális MFME romot se találok. Ha ehhez ragaszkodsz, nézegelődj google-be "MFME Rom download" irányban.

Vagy, másik emulátort nézel magadnak:pl MAME, ehhez vannak ingyenes és biztonságos romok is.

Ha találsz normálisat, az emulátor mappájába kell őket tenned, és indítás után a felületen a "Game Manager" szekcióban töltheted be.

2017. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a kerek választ.A mame romok nem igazán jöttek be így az mfme romoknál maradtam,innen szettem le romokat: [link] amik köszt van mfme de aszt dobja h nem található hang file és inaktívak a gombok.Mi a véleményed?
2017. aug. 30. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszi a linket. Ugyanez a helyzet nálam is, ha rájövök a megoldásra, leírom majd.
2017. aug. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok.én is köszi,és még annyi h vírussal nem találkoztam az oldalon. :))
2017. aug. 30. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!