Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szeretnék megtanulni rendesen...

Szeretnék megtanulni rendesen programozni. Hogyan maradjak fent sokáig, hogy minél többet tudjak gyakorolni?

Figyelt kérdés

Napközben nyilván nem érek rá az iskola miatt, de nagyjából 1, max 2 óra alatt végzek a tanulással(szerencsére egész jók a képességeim). Így maradna egész sok időm 6-7 órám, amit programozással tudnék tölteni. Az alapok megvannak, de még sokat kell tanulnom. De 11-12 körül nagyon elálmosodom. Valami praktika, gyógyszer vagy bármi...

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. szept. 2. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Orbitális baromság.

Feküdj le időben, Roma sem egy nap alatt épült.

2017. szept. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
*Róma
2017. szept. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Ne frusztráld magad. A programozás tanulásához idő kell, a tachnológia meg olyan gyorsan fejlődik, hogy mire megtanulnál valamit, tanulhatod a következőt - "élethosszig tartó tanulás" az informatika. Pláne hogy ma már egy-egy nagyobb szoftvert nem egyedül írnak, hanem több fős programozócsapatok.
2017. szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
Ennyire ne görcsölj rá, mert ennek kiégés lesz a vége. Akkor programozz, ha szereted és élvezed csinálni. Ne pedig azért, mert még aznapra nem volt meg az X óra limit. Kezdj bele egy saját projektbe vagy keress github-on egy opensource-t, amit nem kényszerből csinálsz. Sokkal gyorsabban fogsz fejlődni, hidd el.
2017. szept. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha rendesen meg akarsz tanulni programozni, aludd ki magad!
2017. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

volt hogy 4 órán keresztül kerestem a hibát aztán fogtam és megnyomtam a tõrlést 10 perc múlva már aludtam

másnap visszaállítottam a kukából és rögtön tudtam hogy hol a hiba.

amikor tanulok és nem kódolok napi 2-3 óránál tovább nem fog az agyam.

Amúgy van egy "drugs for programming" című könyv githubon ha nem akkor a nagy bomba eital csak 300ft

2017. szept. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!