Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tudtok ajanlani valami jo es...

Tudtok ajanlani valami jo es modern konyvet c++ tanulasahoz?

Figyelt kérdés

15 eves vagyok es megszeretnek tanulni programozni...van egy kis alap ismeretem de inkabb ujra viszonylag reszltesen szeretnek mindent megtanulni

Modern konyv alatt azt ertem hogy valami uj marmint a fejleszto kornyezet is meg minden uj legyen remelem ertitek XD



2017. szept. 7. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

A c++ tanulásához szerintem, bármennyire is nem új, a Stroustrup biblia az egyik legjobb kiindulópont. (Ha nem tudnád, Björne Stroustrup a C++ nyelv megalkotója) A legújabb kiadás 2013-as, és a C++11-es szabványig alapos betekintést nyújt a nyelv működésébe. Egyetemen szinte kötelező olvasmány C++-os tárgyaknál :D


THe C++ Programming Language (2013), ahogy nézem, magyar nyelven nem érhető el, csak régebbi változat.

2017. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És igen, elírtam a Messiás nevét, Bjarne Stroustrup.
2017. szept. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sharkxxx ***** válasza:

Ivor Horton's Beginning Visual C++ 2013

[link]


Bjarne Stroustrup: C++ programozási nyelv

[link]

2017. szept. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom
2017. szept. 7. 15:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Akármennyire is jó a Stroustrup könyv, szerintem egy 15 éves kezdőnek nem az lenne a legjobb legjobb választás. 3-4 hónap C++ tanulás után okés, de kezdésnek erős lenne. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
2017. szept. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!