Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hányas szinten állok kb, ha...

Hányas szinten állok kb, ha lehet így szemléltetni?

Figyelt kérdés

Hányas szinten állok kb, ha mondjuk fogjuk rá, tudok hálózaton belül 2 gép között kapcsolatot létesíteni, a másik gépet irányítani, belenézni, akármi, illetve fizikailag usb-s trükköket?

Tudok egy két alap programnyelvet, nem túl magabiztosan.


Célom kifejezetten nincs ezzel kapcsolatban, csupán csak hobbi.


Mondjuk a 100%-ból hol tarthatok? 5-8%? Szeretem így tudni mindenről, hogy hányadán állok a dolgoknak.


2017. szept. 9. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha mindent nézünk, de tényleg mindent, akkor 0 és 1% között, de inkább a 0-hoz közelít. Bocs, de ez az

igazság.

2017. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye kérdés, már ne haragudj. Minden informatikai munkának meg van a maga specializációja. Egy kiváló programozó se tud 100%-osan mindent az informatika területén, folyamatos tanulás ez a munka. Az a lényeg, hogy azt tudd, és értsd, amire szükséged van, vagy amire az adott munkához szükséged lesz. Írhatsz te kiváló 3D grafikai algoritmusokat, amivel előre lendítheted az egész iparágat, de attól még nem fogsz tudni "fizikai usb-s trükköket", mégis el leszel ismerve.
2017. szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nehéz pontosan megmondani, hogy hol tartasz....


"Tudok egy két alap programnyelvet, nem túl magabiztosan."

-Mit ezek a nyelvek? Programozói koncepciókat is tudsz vagy csak a syntaxot valamennyire? Algoritmusokat és adatstruktúrákat tudod?


-Ha csak a syntax megy valamennyire és talán építettél egy nagyon alap weboldalt vagy appet, akkor az még nulla.


A többit meg pár egyetemi óra alatt megtanítják.


Szerintem olyan 0,5% körül lehetsz vagy még annyinál sem, de itt azt is figyelembe kell venni, hogy mi a célod... Ezért nem valami jó a kérdés.

2017. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Ha vesszük az informatikát mint általánosítva,

- azaz minden nyelvet ismerő programozó matematikus, a hardverek teljes ismerete -pl processzor teljes működése-,

tehát minden-mindent (!nem ismerni!) tudni-érteni!!

- Akkor Te lennél az Isten, nos ehhez a tudáshoz képest, a Te jelenlegi tudásod, pontosan egyelő a NULLÁVAL.

- De ha mégis lehetne mérni, akkor azt mondanám, hogy írj le egy 0-t majd vessző, és egy spirál füzetet teli nullával (apró 0-kat írj), és ennek a számsornak a végén van egy 1-s, na ennyit tudsz.

2017. szept. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

LVL14.

Ha még két trükköt megtanulsz, akkor szintet lépsz.

2017. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-8% kicsit sok lenne ... :D Egyetemista vagyok. Jó vagyok Javából és most tanulom a C++t. Plusz rengeteg órám volt algoritmusokról, adatsturktúrákról, I&SMról, metodológiákról, TDDről stb...


Plusz sok saját projectet csináltam már.


Szerintem így vagyok kb 5-8%on :D, hogy jó programozó legyek. Ha én itt állok, akkor te hol vagy? 0.0001%?

2017. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okés, köszi
2017. szept. 10. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!