Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » 2007-s excelben hogyan tudom...

2007-s excelben hogyan tudom két vagy több hónap adatmennyiségét egyesítve diagramon kirajzolni?

Figyelt kérdés
Van több külön munkalapon ami a hónapok neveire van elkeresztelve. Azt szeretném, hogy két hónap összestet adatát mutassa a vonaldiagram, ne pedig úgy, hogy külön külön vonallal jelöli meg és rajzolja ki. Próbáltam az adattartományt megadni így ='Augusztus'!$D$4:$D$115; 'szeptember'!$E$3:$E$54 és '' jelek nélkül is, de nem engedni, azt mondja "a munkalapon lévő valamelyik képlet érvénytelen hivatkozást tartalmaz". Hogyan tudnám összevonni a két hónapot, vagy majd később az egész éves, 12 hónapos adatmennyiséget? Válaszotokat előre is köszönöm!

2017. szept. 16. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinálsz egy külön lapot, amire sorban egymás után belinkeled a havi adatokat. A diagramot ehhez az összevont adatsorra kéxzíted.
2017. szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez a megoldás bennem is felmerült, de azt hittem van egyszerűbb is
2017. szept. 16. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!