Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A programozók használnak...

A programozók használnak négyjegyű függvénytáblázatot?

Figyelt kérdés

Középiskolába szokták főleg használni az érettségire felkészülésre. Minden benne van ami az emelt matek lerakásához szükséges, de több nagyon nem ... ezért nem hiszem, hogy sok matek szakos használja, vagy is nem tudom, mert nem vagyok az :D


Mindegy ... én programozást tanulok egyetemen és azt vettem észre, hogy nagyon hasznos algorithmusok írásánál a négyjegyű függvénytáblázat.


Van aki a munkahelyén is használja?



2017. szept. 16. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Ahol fuggvenytablazatot lehet hasznalni, ott lehet Google-t is. A legtobben inkabb azt hasznaljak.

(Gimnazium, erettsegi termeszetesen kivetel.)

2017. szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Érettségi óta nem volt a kezemben. Pedig közben egy matek diplomát is összehoztam. Google. Az gyorsabb. És a gyorsaság nagyon fontos.
2017. szept. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nekem csak azért gyors, mert amikor emeltre kérszültem napi szinten a kezemben volt és már fejből tudom mi miután jön, ezért könnyen megtalálom a dolgokat.

Persze hiányos, mert nincs benne minden. Csak kíváncsiságból tettem ki a kérdést.

2017. szept. 16. 15:54
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Dehogy használnak, mire használnának?

Ezeknek a dolgoknak az internet előtt volt hatalmas haszna. Ma már csak egy emlék.

Logarlécet vagy abakuszt sem használt senki miután megjelentek a számológépek.

2017. szept. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ha teged elősegít a munkád folyamán akkor természetesen használd. Ha proaktívabb leszel tőle akkor mindenki boldog.
2017. szept. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sosem használtam még munkához.
2017. szept. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sose használtam és a rozsdás bökőt a nyakamhoz, hogy nem is fogom.

Mondjuk kövezzetek meg, de én még azt sem tudom elképzelni, hogy milyen egyetemen tanult algoritmus megírásához kellett neked egy ilyen és mi volt a haszna.

2017. szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az Interneten keresnek meg valamit, ha kell. A gép úgyis kéznél van.
2017. szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

webfejlesztésnél nem kellett, játékfejlesztésnél lehet vettem volna hasznát, de a google hamarabb megadta a választ :)


Google a barátod,

Wiki a barátnőd,

Youtube a szeretőd :D

2017. szept. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Csak a 6 jegyűt, meg abakuszt.
2017. szept. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!